CENNIK


Regeneracja cylindraCena regeneracji cylindra jest niezależna od pojemności oraz rodzaju silnika. Przyjmujemy do regeneracji cylindry od motocykli typu: cross, enduro, street, skuterów, quadów, gokartów, skuterów wodnych i śnieżnych, łodzi motorowych, motolotni, modeli zdalnie sterowanych oraz innych pojazdów.

 
Ceny oraz zakres usług
Powlekanie 1039 PLN
Rozwiercanie, spawanie i powlekanie 1390 PLN
Naprawienie zepsutych elementów,
rozwiercanie, spawanie i powlekanie
1592 PLN

Na miejscu posiadamy: tłoki, korbowody, łańcuchy rozrządu, uszczelki, łożyska silnikowe, filtry oleju i powietrza, zawory i płytki, oleje i smary. Zamawiaj u nas szybko i wygodnie. Zapewniamy fachowe doradztwo!


Brak ukrytych kosztów. Ceny zawierają wszystkie podatki, cło oraz koszty wysyłki kurierem do Wielkiej Brytanii i z powrotem.
Czas realizacji od 8 do 10 tygodni. Jest możliwa usługa ekspresowa w terminie od 4 do 5 tygodni - szczegóły ustalamy indywidualnie.

WYSYŁKA


Przygotowanie cylindra do wysyłki1. Przed wysyłką cylinder należy przygotować, tzn. zdemontować wszystkie zawory, tuleje, uszczelki oraz pozostałe elementy nie będące integralną częścią aluminiowego korpusu cylindra. Oprócz tego cylinder powinien być czysty! Proces regeneracji zwykle wymaga zanurzenia cylindra w żrących substancjach chemicznych, które są neutralne dla aluminium, ale mogą być żrące dla pozostałych nie-aluminiowych elementów.

2. Przed wysłaniem do nas cylindra wspólnie ustalimy, m.in. średnicę cylindra lub tłoka po regeneracji.

3. W przypadku każdego zlecenia zastrzegamy sobie możliwość zmiany ceny w zależności od zmiany zakresu naprawy stwierdzonej w fabryce Langcourt w Wielkiej Brytanii. Na miejscu w Polsce dokonujemy oględzin wstępnie określających zakres napraw i należy to traktować jak kosztorys.

4. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen w zależności od kursu EURO.

5. Przed wysłaniem cylindra do regeneracji pobieramy zaliczkę w wysokości połowy ceny usługi.

6. Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.